ZIELONA DĄBROWA

„Zielona Dąbrowa” to kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych, położonych przy ul. Wiczlińskiej w Gdyni.
Docelowo na inwestycji powstanie dwanaście samodzielnych „połówek”, czyli sześć budynków w zabudowie bliźniaczej. Pierwszy etap obejmuje budowę trzech sztuk.
Powierzchnia budynków to około od 196 m2 do 209 m2 , na co składają się: usytuowany na parterze przestronny salon z kuchnią oraz 4 pokoje na piętrze. Na poziomie -1 znajduje się obszerny garaż dwustanowiskowy. Działki z kolei obejmują powierzchnię od ok. 360 m2 do prawie 500 m2. Pomieszczenia są bardzo ustawne, pozwalając na wiele wariantów aranżacyjnych, według indywidualnych upodobań właścicieli. Sama bryła jest niezwykle nowoczesna, designerska. Jasne, gładkie powierzchnie, stonowana kolorystyka tworzą wyjątkowo urokliwe, kameralne osiedle.
Lokalizacja naszej inwestycji „Zielona Dąbrowa” jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość ze strategiczną arterią komunikacyjną (obwodnicą). Dzięki temu wszystko jest w zasięgu ręki i gwarantuje szybkie oraz sprawne przemieszczanie się. Sama lokalizacja również wyśmienicie będzie wpisywać się w potrzeby mieszkańców, rodziców z dziećmi, ze względu na bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich, kościoła. Jednocześnie wytchnienie gwarantują położone nieopodal rozłożyste zielone obszary, wchodzące w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zachęcające do aktywności fizycznej, relaksu i wypoczynku.

Więcej informacji pod numerami:

+48 660 411 112 lub +48 728 480 234